Administrator Admin

Utworzono:

16.08.2018

Środa 15 sierpnia OrzełPiaski Wielkie – LKS Jawiszowice3:3

Bramki:1:0 Kozieł rzut karny 26., 2:0 Śliski 39.,2:1 Korczyk 59.,2:2 Herman62., 3:2 Kozieł 75., 3:3 Herman 90plus.

Składy:

OrzełPiaski Wielkie:Palczewski, Moskal, Kret zm. 71. Zubzdyr, Uwakwe, Kutrzeba, Szczyłyński, Śliski, Wajda zm. 90. Wiśniewski, Stróżyk, Jurek zm. 79. Kapera, Kozieł zm. 77. Sadowski.

LKS Jawiszowice:Szymala, Nagi, Grabczyński, Kabara, Tworek, Bednarczyk,Pyrlik, Hałat, Szymonik, Herman, Korczyk. Trener: JarosławPłonka.

W 25. minucie niewielepomylił się Kozieł. Jego strzał głowąpo wrzutce Kreta był minimalnie niecelny. Minutępóźniej wpolu karnym faulowany był Szczyłyński.Precyzyjnie rzut karny wykonał Kozieł.

W 29. minucie gościeprzeprowadzili szybką akcję, w której wzięło udział czterech zawodników. W ostatniej fazie Korczyk uderzył na bramkę. Skutecznie nogami interweniowałPalczewski. W 35. minucie Hałat zagrywał do ustawionego na lewym skrzydle Szymonika. Ten dośrodkował. Nagipróbowałpokonać bramkarza strzałem głową. Ta sztuka mu sie jednak nie udała.

W 39. minucie Orzełpodwyższyłprowadzenie. Śliski doszedł do futbolówkipodanej muprzez Kozieła u umieścił ją w siatce. Goście dążyli do zmiany wyniku. W 52. minucie kolejny raz bardzo dobrze zareagowałPalczewski. Obronił strzał Hermana.

W 59. minucie LKS Jawiszowice zaczęło odrabiać straty. Korczyk wykorzystał zagranie Hermana. W62. minucie goście wyrównali. Szymonik dośrodkował zprawej strony. Futbolówka odbiła się od słupka. Dobił Herman.

Niepoddawał sie również Orzeł. W 75. minuciepo strzale Koziełapiłkaprzeszła między stoperami i wpadła do siatki. W doliczonym czasie gry jedenpunktprzyjezdnym zapewnił Herman. Strzelił gola głowąpo rzucie rożnym wykonywanymprzez Hałata.